Tänane päev on ikka väga väsitav olnud. Ketul oli täna esimene tööpäev.Kõik läks hästi. Päeva lõpp oli kõige parem. PAANIKA on märksõnaks, aga sellest saame ainult mina ja tema aru. Sorri teised :D
Mul oleks ka pidanud täna tööpäev olema, sest homme on juba galerii avamine, aga kerged ülelaskmistiirud. Homme siis kella 9st rassima, et kella 12ks oleks kõik valmis.
Üleeile ja eile sai isegi rannas käidud. Õlad on ikka väga punased ja eelmisel ööl oli päris valus magada ka, aga kõik tuleb üle elada.
Tänane värskeõhu mõõt on ikka ületanud üle igasuguse piiri.
Olgu, jutt kisub imelikuks. Ma usun, et see tuleb sellest, et ma olen ikka väga väsinud.
Btw! Ootame jubedalt Ketuga esmaspäeva. Kui esmaspäev on kätte jõudnud, siis jagame oma uudist ka teiega.
Kalliralli kõigile.
Merka :)
No comments:
Post a Comment