
Ketu jõi täna seda jooki ja äkki ma siis vaatan, et tal on huuled jumala lillad. Küsisin, et mis lahti, et ega tal külm pole, et huuled nii lillad ja siis läks Ketu peegli ette ja avastas, et keel on ka täitsa sinine. Lõpuks saime teada, et jook, mis pudelis ka oli, oli ka sinist värvi. Nalja kui palju :D
Homme hommikul kell 10 lähme end päikesele näitama. Loodan, et väga suurt tuult pole. Homme on see nõme kõne- ja draamaõpetus ka.
Ma ei jõua enam ära oodata seda, mil saab täielikult koju minna ja enam siia, Haapsallu, mitte tagasi tulla. Ainult 6 koolipäeva veel, mis on ka ära jaotatud 2 nädala peale. Nõmeeee.
2 comments:
Ja mõtle, sul veel ainult 3 aastat jäänud! :D
See on nüüd küll väga heaks lohutuseks :D
Post a Comment