04/04/2011

Vaatasin just mõni minut tagasi Norras tehtud videosid. Kui alguses mõtlesin, et pärast videosid järgi vaadates pole enam üldse nii lõbus kui lives näha, siis ma eksisin. Praegu tunduvad videos olevad tegevused ja naljad palju paremad ja naljakamad kui alguses.
Tahaks aega tagasi kerida ning kõike uuesti kogeda. Õnneks homme saame kõik koos mäletada häid aegu ning võib olla isegi mõned pisarad poetada. Ootan juba!!!

Olen enda üle päris uhke, sest tegin täna väga palju oma koolitöid ära. Võin endale hinde "5" panna küll :)



PS! Meliita, palju õnne sünnipäevaks :)


No comments: