Sama kiirelt nagu ma oma mõtted sissekandesse kirjutasin, sama kiirelt ma need ka kustutasin. Mul oleks siia nii palju kirjutada, kuid nagu J ütles, ma ei oska olla halb inimene. Ükskõik kui halvasti ma inimese kohta siia ka kirjutada ei tahaks, ma lihtsalt ei suuda. Olen ikka ja jälle endale öelnud, et igas inimeses on olemas ka see positiivne pool, isegi kui ta on üdini halb.
Eile mul polnud sellist tunnet, et tahaks minna koju, kuid täna ma juba mõtlen sellepeale, kuidas ma saan järjekordselt endale ühe vaba nädala.
Tahaks nutta, sest kõik hea, mida ma olen viimase kuu aja jooksul teinud, on tagasi tulnud paraja bullshitina.
1 comment:
HOneybun, everything will be OK ;)
22 päeva koolis käia, pluss veel praktika nädal ja läbi ta ongi..
happyhappy summertime!!
Post a Comment