02/02/2011

Tänane päev on olnud vägagi üllatusterohke. Hommikul jalutasime kursuseõdedega tagalinna kunstiõpetuse loengusse. Esmamulje põhjal võib öelda, et mul saab seal lõbus olema. Õhtupoole sain ma ikka väga palju naerda. Janne ja tema ütlemised. Ma olen üpriski kindel, et kui ma peaksin kõik tema võrdlused ja ütlemised üles kirjutama, siis ma saaksin ühe korraliku raamatu.
Veel olen ma õnnelik, et Mari tagasi tuli, sest ma polnud juba väga pikka aega meie toas ühtki sõna öelnud. Ma tundsin end täieliku lonerina oma toas. Lihtsalt passisin tühja, v.a see üks reede J´ga.
Tunnen kaasa neile, kes hetkel peavad tegelema suure köha ja nohuga. See ei ole just kõige parem tunne, kui sul on nina kinni, hääl nagu mingil suitsetaval vanamehel ning köhid nagu ratsahobune. Jah, ma tunnen endale ka kaasa, sest see köha mis Maril on, on suht halb. Aga ma olen õnnelik, et ta on tagasi :)
Vaatasime õhtul filmi Mean Girls 2. Nagu Mari ütles, film on mõeldud 13aastastele. Kui ta oleks seda üksinda vaadanud, siis ta oleks poole peal arvatavasti magama jäänud :D Aga vähemalt me tegime seda koos. Vaatasime filmi, mitte ei jäänud filmi ajal magama :)

Olgu, tänane öö jõuab küll päris varakult kätte, sest ma olen ka pisut väsinud. Homme vaja E.Hiiepuu loengusse kella 10ks minna ja ma ei tea, mida sellelt loengult oodata.

Btw, homme õhtul hakkame J´ga pannkooke küpsetama :)

And remember kids, be safe :)

No comments: