14/02/2011

Ma olen viimased päevad ikka tõeline lohe olnud. Ise ka poleks usknud, et nii laisk võin olla. Järgmiseks nädalaks on vaja läbi lugeda 5 raamatut. Mitut mina juba alustanud olen? Biiig zero vahib vastu.
Ma pole eriline raamatu inimene. Lapsepõlves luges issi mulle alati raamatuid ette ennem magama minekut. Okei, nüüd ma sain aru. Sellepärast mul koguaeg uni tulebki kui raamatut lugema hakkan :D
Õues on ka nii ilus ilm, et mitte kuidagi ei tahaks end tuppa lukustada ja raamatut kätte võtta. Ideaalne ilm pildistamiseks ju (a)
Ma usun, et ma leian veel miljon põhjust, miks mitte raamatuid lugema hakata. See on vist esimene tunnus lohe olemisel :D
Aga olgu, ma pean end sundima. Õnneks on täna laulmine ka. Äkki saan sealt energiat, et lugemismaratoniga pihta hakata.
Eks ma siis õhtul teen uue postituse, kuidas mul läinud on.

And remember kids, be safe. Especially today, because it´s Valentine´s Day :)

No comments: