07/12/2010

Vahel on tunne nagu keegi lööks haamriga vastu pead ja vahel ei tunne midagi. Suht suren selle migreeni kätte. Lugesin, et migreen võib olla põhjustaud väsimusest või üleaktiivsusest. Mul pole kumbagi. Olen puhanud, isegi liiga palju ja aktiivsusest jääb küll puudu. Migreen on halb. Ei soovita seda kellelegi.
Hetkel soovin, et ma näeksin und, mis sõnad mul tuleb inglise keele eksamil ära seletada ning et ma neid ma ka hommikul mäletaksin.

Tahaks koju ära minna juba :(

No comments: