30/12/2010

Kaks päeva veel ja siis ongi käes uus aastanumber. Kui väga aus olla, siis ma ei tunne küll, et midagi hakkaks muutuma. Pole sellist tunnet, et läheks keset linna säraküünal käes, raha õhku laskma ja inimesi kallistama.
Eile käisime Elvas emaga. Päris lahe ema-tütre päev oli. Peaks selliseid retki rohkem korraldama. Rääkisime maast ja ilmast, naersime. Mulle meeldis.
Täna plaanisime Tartu minna, kuid see jäi kahjuks ainult plaaniks. Eks näis, võib olla lähme homme.

Mulle meeldib uni ja mulle meeldib magada kella 12ni. Siit tekib küsimus, et mis kuradi pärast ma täna jälle ärkasin kell pool 10. Ma loodan, et see mingiks traditsiooniks ei kujune. Peab vist tegema mingi kokkuleppe Matiga, et ta varuks uneliiva minu jaoks.

Mul on nii igav hetkel, et ma olen isegi nõus nõusid pesema ja pesu triikima (tegelikult ma jälestan neid töid).
Lähen otsin endale mingi tegevuse.

Bye :)

No comments: