03/12/2010

Käisime Kreeda ja poistega all friikaid tegemas ja nüüd haisen ka nagu üks suur friikartul. Homme esimese asjana panen kõik riided pessu :D
Ja järjekordselt räägin ma Meelisega juttu.

Huvitav kuidas me peaksime käsitöö eksamit tegema kui õppejõud on koguaeg haige?

No comments: