Käisime Kreeda ja poistega all friikaid tegemas ja nüüd haisen ka nagu üks suur friikartul. Homme esimese asjana panen kõik riided pessu :D
Ja järjekordselt räägin ma Meelisega juttu.
Huvitav kuidas me peaksime käsitöö eksamit tegema kui õppejõud on koguaeg haige?
No comments:
Post a Comment