14/10/2010

Peaasi, et ma iseendale meeldin sellisena nagu ma olen

Tänane päev on olnud päris huvitav. Ühikas on nii palju draamat, et jube lausa. Kell on 3.28 ja kõik on pm purjus, va mina, Stiina ja Annika.

Tänan Helinit suure kallistuse eest - mul oli seda väga vaja.

No comments: