Esimene tõeline lumi,

Mihkel helistas mulle, et ma ütleks Markole (onule), et Vigalas sajab lund, et kas ta ei tahaks varem sõitma hakata. Ma ütlesin, et ei viitsi helistada ning seejärel saadeti mind kõige ilusamatesse kohtadesse. Lõpuks saatsin ise onule smssi: "Mihkel palus öelda, et Vigalas sajab." Natukese aja pärast tuleb sms"Vaata aknast välja." Üht pidi olin ma õnnelik, sest mul on juba nädal aega jõulutunne peal olnud, kuid sama ei olnud ka. Täna on pubiralli ning väljas on selline ilm. Mul on ainult sügis saapad Haapsalus. Õhtul arvatavasti murran ma mõned luud, kui see lumi kohe ära ei sula :D
Tegime oma esimese lumejänku ka, kes elas ainult tund aega. Vitsa neile, kes ta pea maha lõhkusid :(
No comments:
Post a Comment