Öösel nägin ma Jannet ka. Ta sai oma korterivõtmed kätte :)
Mul on hea meel, et ta läheb, nagu et saab õppida ja värki, aga samas olen ma ka kurb, sest siis ta ei käi mul igapäev külas ja ei räägi, et ta tahaks täiega manti teha. Ma võin julgelt öelda, et nii lühikese ajaga, pole ma veel kellegagi nii hästi klappinud nagu temaga.
Teisipäev.
*Tuisk: "Kui minusugune muhv oskab lugeda ja tõlkida neid inglise keelseid lauseid, siis oskate ka teie"
Mulle on päev päris meeldinud ainult, et külm on kuidagi.
No comments:
Post a Comment