15/05/2010

Käisime siis Reedikuga lossiplatsil vaatamas mis värk seal toimub. Algus oli paljulubav, aga kui me maha istusime ja esimene bänd lavale läks, siis ma pidin küll maa alla vajuma. Jube lihtsalt. Kohutavalt palju lauldi mööda. Ja see bänd tegi veel covereid ka, niiet, sorri poisid, aga te rikkusite väga väga head lood ära oma mööda laulmisega. Käisime vahepeal ühikast läbi, sest meil olid kõhud tühjad. Pärast läksime tagasi ja kuulsime väga head muusikat. Haapsalus laulavad kõik tüdrukud vist sellise nosaalse häälega. Imelik küll, kuid mulle täitsa meeldib selline hääl.
Nüüd istun ma arvutis. Filosoofia paberid on vist mulle silma viskama hakanud. Kuidagi ei taha see õppimine täna minna. Aga okei, ma mõtlen, et äkki saan midagi veel ära tehtud ennem kui väga ära kustun siin.
Kõrvaltuba läheb peole. Palju õnne neile.


Reedel saab asju pakkima hakata ning koju minna :)

No comments: