06/04/2010


Mul on päris tühi tunne hinges. Muntu on puudu. Ma kogemata jätsin ta koju.
Huvitav, kas ma saan ta lennukisse üles võtta? Kui ei saa, siis ma pean küll neiud Brüsselisse saatma ilma minuta!

No comments: